Hakkımızda

CX PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

Kurumsal

Cx Medikal , Sağlık Sektöründe insan sağlığını ön planda tutarak güvenilir ileri teknoloji ile üretilmiş,Tıbbi Cihazlar, Tıbbi Sarf Malzemeler ve Tıbbi Madeni Eşyaları Özel Hastaneler ve Kamu Kurumlarına toptan satışını yapmakla birlikte ,Şirketimizin e-ticaret sitesinden de direk kullanıcılara ekonomik fiyatları ile ürünlerini sunmaktadır.

İlkeler

Müşterilerimiz değerlidir.

Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmak, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni karşılamak ilk önceligimizdir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin yanında olmak ve destek sağlamak görevimizdir. Müşterilerimizi zorlamadan yönlendirir ve isteklerini öncelikle yerine getiririz.

Duyarlı, ahlaklı ve dürüst olmak ilkelerimizdir.

Çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerinde adil, dürüst, iyi niyetli, ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir. Tüm faaliyetlerimizde devletimize, müşterilerimize, personelimize, daima dürüst davranır, doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi koruruz.

Kaynaklarımızın gelişimini sağlamak ve daha "iyi"ye ulaşmak, hedefimizdir.

Faaliyetlerimizden kaynak yaratarak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak,şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu ve iyileştirici sağlık malzemelerinde büyük atılımlarla yolumuza devam ediyoruz:

Önce insan, önce sağlık!

CX PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT 19. SK. GİYİM KENT B211 NO: 82 A ESENLER/ İSTANBUL

Gsm:(535) 821 61 39
www.cxmedikal.com
info@cxmedikal.com